darbare

معرفی و تاریخچه


شرکت بازرگانی اشجع باتری، با سابقه ی 30 ساله و با مطالعه نیاز بازار باتری ایران، اقدام به ارایه ی راه حل های مناسب، در زمینه تامین و توزیع انواع باتری ایرانی و خارجی نموده است. کیفیت و خدمات پس از فروش، همواره از اهداف مورد توجه این شرکت است.
این بازرگانی در ابتدا با نام فروشگاه اشجعی فعالیت خود را آغاز کرد و با اخذ نمایندی از باتری سازی نیرو فعالیت خود را ادامه داد. سپس اقدام به اخذ نمایندگی های انحصاری از شرکت های برنا باتری و نیروگستران خراسان ( باتری ولتا ) کرد.
شرکت اشجع باتری در دو سال متوالی 1392 و 1393 به عنوان " بزرگترین توزیع کننده سراسری باتری در ایران " از سوی سازمان توسعه منابع انرژی ( صبا باتری ) معرفی گردید.
این شرکت در سال 1389 اقدام به عرضه باتری های Westa اکراین در ایران نمود. همچنین با هدف تامین و توزیع باتری با کیفیت بین المللی ، توزیع برند های Platin و Helden از تولیدات کمپانی Yigit ترکیه در دستور کار این شرکت قرار گرفت. کارخانه yigit با سابقه 35 ساله و اخذ استانداردهای بین امللی، هم اکنون محصولات خود را به بیش از 170 کشور در چهار قاره جهان صادر می کند. کیفیت بالای محصولات این کارخانه و همجواری آن با ایران، سبب شد، شرکت بازرگانی اشجع باتری، این شرکت را به عنوان یک منبع پایدار تولید باتری انتخاب نماید. با گسترش مناسبات تجاری این دو شرکت ، هم اکنون شرکت بازرگانی اشجع باتری به عنوان "بزرگترین توزیع کننده خاورمیانه ای " این کارخانه محسوب می شود.
نمایندگی های اشجع باتری در 20 استان کشور آماده ارایه خدمات فروش و پس از فروش به هموطنان گرامی هستند. مشتریان این شرکت پس از خرید با اطمینان خاطر می توانند به نمایندگان سراسر کشور مراجعه و خدمات گارانتی دریافت نمایند. دو انبار مجهز این شرکت در استان های تهران و اردبیل با پرسنل متخصص و کادری مجرب و آموزش دیده به سهولت توزیع محصولات در سراسر کشور کمک میکنند. با توجه به گستردگی بازار شهر تهران شعب زنجیره ای فروش در این شهر با نام سهند در شرف راه اندازی است. و هم اکنون چهار شعبه از فروشگاههای زنجیره ای این شرکت در شهر اردبیل در حال ارائه فروش و خدمات پس از فروش به همشهریان گرامی می باشند.

برندهای تولیدی


مشخصات کلی


نوع فعالیت
تولید و فروش انواع باتری، صادرات و واردات، اعطای نمایندگی، شرکت در مزایده و مناقصات مجاز دولتی و خصوصی، عقد قرارداد با بخش خصوصی و دولتی، شرکت در نمایشگاههای بین المللی.
زمینه فعالیت
تولید و فروش انواع باتری (خودرویی، مخابراتی، UPS ، سیستم روشنایی اضطراری، مصارف امنیتی، صنعتی، نیمه صنعتی و ...)
حوزه فعالیت
کلیه ادارات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی، شرکتها ، کارخانه ها و اشخاص حقیقی، ...
ماموریت
با مدیریت قوی و تیمی متشکل از افراد مستعد، متخصص و توانمند، خدماتی با کیفیت فوق العاده و نوآورانه به مشتریان ارایه شود و دستیبابی به جایگاه شایسته در صنعت باتری در سطح کشور و منطقه حاصل گردد .
نمایندگی ها

  • نمایندگی انحصاری WESTA کشور اکراین
  • نمایندگی انحصاری HELDEN & Platin کشور ترکیه
  • نمایندگی انحصاری SAHAND صبا باتری
  • نمایندگی انحصاری EAGLE نیروگستران
تاییدیه های بین المللی
  • DISTRIBUTOR CERTIFICATE: YIGIT AKU MALZ
  • BECTA AHINPO & WESTA DNEPR


یو پی اس | باتری یوپی اس

یو پی اس درب های ضد سرقت و ضد حریق iran ups battery تبادل کتاب ، فروشگاه کتاب درج آگهی | ثبت آگهی رایگان

باتری یو پی اس | خرید باتری ماشین

اشجع باتری | مهدی اشجعی بازرگانی اشجعی
امدادباتری ماشین ، باطری یوپی اس